search
REKLAMA
Artykuły o filmach, publicystyka filmowa

Zgwałceni policjanci w nowym filmie porno Spilberga, czyli JAK TRAFIĆ NA FILM.ORG.PL?

Jacek Lubiński

31 grudnia 2018

REKLAMA
Nie każdy czytelnik dawnego KMF-u wchodzi do nas bezpośrednio, przez konkretne linki na społecznościowych profilach, bądź z polecenia znajomych. Najczęściej trafiacie na stronę przez wyszukiwarkę. Bywa jednak, że to, czego tam szukacie, wprawia nas w niemałą konsternację. Specjalnie dla was wybraliśmy z ostatnich miesięcy najlepsze przykłady słów kluczowych (pisownia oryginalna), które jakimś cudem prowadzą na Film.org. Jednocześnie postaramy się na nie odpowiedzieć…

„film opolicjantach robiacych napad”

To coś łatwego, bo historia kina najnowsza, czyli Psy mafii aka Triple 9. Nie jest to jednak pierwszy film o tej tematyce. Wcześniej byli jeszcze telewizyjni Złodzieje w mundurach na podstawie prawdziwych wydarzeń. Z kolei w Mieście złodziei Bena Afflecka złodzieje podszywają się pod policjantów w finałowej akcji. A na deser jeszcze dorzucam artykulik o rabowaniu banków.

„serial o agentce poszukującej”

Na dobrą sprawę każda agentka czegoś lub kogoś poszukuje – na tym w sumie polega jej zawód. Tytułowa Agentka szukała przede wszystkim humoru u widza (i nawet jej się to udało). Lorraine Broughton z Atomic Blonde chciała znaleźć mordercę, zagubioną listę szpiegów i kreta jednocześnie (i też dała radę). A Clarice Starling z FBI szukała u doktora Lectera odpowiedzi (i skończyło się na tym, że w kolejnym filmie grała ją już zupełnie inna aktorka). Z kolei serialowa Agentka o stu twarzach poszukiwała starodawnych artefaktów Milo Rambaldiego, a agentka Scully racjonalnego wyjaśnienia w każdej zagadce, która trafiła do Archiwum X (i w obu przypadkach… bywało różnie). To jedynie wierzchołek góry lodowej. Dlatego na przyszłość prosimy o zawężenie pola poszukiwań, bo z tym to nawet Google by nie wyrobiło.

„wyjebista fikcja”

Żeby nie było – to hasło prowadzi do naszego rankingu najlepszych horrorów XXI wieku, który tym samym polecam. Wyjebistą fikcją będą też z pewnością najlepsze filmy SF XXI wieku, a także najlepsze filmy oscarowe. Niezłym pomysłem jest również sięgnięcie do archiwów Fantastycznego cyklu oraz Odmiennych stanów świadomości, gdzie znajdziemy sporo pojedynczych przykładów wyjebistej fikcji. Jak by nie patrzeć, pod ten opis podpada także mięsiste eXistenZ, oniryczne Wkraczając w pustkę i narkotyczny Nagi lunch, które zachęcają do tego, aby sięgnąć po narkotyki w filmach, bądź najbardziej zmysłowe produkcje. Wyjebiście, co nie?

„rozgrzana do czerwonosci”

Ale co – partnerka? Patelnia? Wyjebista fikcja? Głowica magnetowidu? Na to ostatnie rekomenduję na przykład zestaw filmów do oglądania w nieskończoność – można przewijać do zas… to jest zerwania taśmy, więc cel osiągnięty. Odsyłam też do obejrzenia arcydzieła Zawieście czerwone latarnie, które nie tylko swą nazwą rozgrzeje zmysły. Dobry w temacie będzie też ranking filmowych mamusiek. Ale generalnie to można by wokół tego hasełka napisać doktorat i nie wyczerpać zagadnienia. Dlatego też resztę pozostawiam waszej gorrrącej wyobraźni.

„piotr stramowski sex”

Tak, Piotr Stramowski uprawia seks.

Deal with it!

W tego typu scenach można zobaczyć go też na dużym ekranie – na przykład w Pitbullu, Kobietach mafii oraz we W spirali. Minister zdrowia ostrzega jednak, że seanse tych filmów mogą poważnie odbić się nie tylko na ciele, ale i na psychice widza.

„dlaczego ludzie mylą lektora z dubbingiem”

Będę szczery – nie mam zielonego pojęcia. Może dlatego, że i jedno, i drugie nie oddaje w pełni oryginalnej ścieżki dźwiękowej? Słowem, a nawet dwoma: napisy rulez (choć niewidomi mają pewnie inne zdanie)! Żeby jednak nie było, iż zostawiamy was z niczym, oto świetny tekścik o lektorach i ranking najlepszych dubbingów. Dla każdego coś miłego.

„NOWY FILM JANE AUSTEN”

Przykro mi to pisać, ale Jane Austen zmarła ponad dwieście lat temu, czyli jeszcze przed wynalezieniem kinematografii (jak ten czas leci…). Nie spodziewałbym się zatem jej nowych produkcji w najbliższym… nigdy. Co innego adaptacje jej książek – tych powstaje bez liku. Tą stosunkowo najnowszą jest Przyjaźń czy kochanie? z 2016 roku. Ale na wszelki wypadek odsyłam jeszcze do stosownego artykułu na rocznicę śmierci autorki.

„fjlmy z czeplnem”

No cż, fjlmów z czarlsm czeplnem (bo zakldam ze o nego hodzi) blo trocke. Dokladne 73 krtkometrzowych i 16 plnometrzowych, i jdnoczesne 18 przz nego wrezyserownych. Po wincej info odslam do tego wkrwistgo artkulu. Choć mmy takz rankng de best of. Pzdr.

„film z estwudem o zgwalconym policjancie”

Zapewne mowa o Eastwoodzie, Clincie Eastwoodzie. A jeśli tak, to został on zgwałcony w policyjnym Żółtodziobie, w którym to Sônia Braga perfidnie wykorzystała jego chwilową niedyspozycję w postaci przywiązania do krzesła przez jej męża-gangstera. Ponadto w kilku innych filmach z Clintem dochodziło do gwałtów, ale już na kobietach (Nagłe zderzenie, Wyzwanie).

„dzikie wrzaski podczas orgazmu film erotyczny”

Rozumiem, że to w ramach inspiracji do sypialni? Swego czasu na wielkim ekranie efektownie darła się Meg Ryan w Kiedy Harry poznał Sally, ale… tylko udawała. Przed nią, jak i po niej było, wbrew pozorom, jeszcze trochę orgazmowej ekscytacji, w zależności od filmu mniej lub bardziej przesadzonych. Znaleźć ten jeden jedyny to prawdziwa sztuka, ale z pewnością mogą pomóc w tym nasz czytelniczy ranking filmów erotycznych, przegląd filmów o seksie, ranking perwersyjnych scen oraz najciekawszych scen erotycznych w dwóch odsłonach. Mamy też zestaw polskich scen tego typu, prawdziwych scen seksu, artykuł o dewiacjach seksualnych oraz zapoczątkowany tutaj przegląd kina erotycznego. A na deser historia kina erotycznego bez cenzury, tekst o seksie w filmach Kubricka i recenzja Love Gaspara Noé (a nawet dwie). Uff… nie sądziłem, że tyle tego mamy. Może powinniśmy zmienić nazwę portalu na Film.orgazm.pl?
Tak czy siak życzymy udanych łowów.

Avatar

Jacek Lubiński

KINO - potężne narzędzie, które pochłaniam, jem, żrę, delektuję się. Często skuszając się jeno tymi najulubieńszymi, których wszystkich wymienić nie sposób, a czasem dosłownie wszystkim. W kinie szukam przede wszystkim magii i "tego czegoś", co pozwala zapomnieć o sobie samym i szarej codzienności, a jednocześnie wyczula na pewne sprawy nas otaczające. Bo jeśli w kinie nie ma emocji, to nie ma w nim miejsca dla człowieka - zostaje półprodukt, który pożera się wraz z popcornem, a potem wydala równie gładko. Dlatego też najbardziej cenię twórców, którzy potrafią zawrzeć w swym dziele kawałek serca i pasji - takich, dla których robienie filmów to nie jest zwykły zawód, a niezwykła przygoda, która znosi wszelkie bariery, odkrywa kolejne lądy i poszerza horyzonty, dając upust wyobraźni.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA