search
REKLAMA
News

KEANU REEVES wymienił swoje ulubione filmy. Lista 18 tytułów

Jakie filmy najbardziej lubi Keanu Reeves?

Łukasz Budnik

5 stycznia 2022

REKLAMA

Keanu Reeves często pojawia się ostatnio w nagłówkach nie tylko ze względu na jego niedawny występ w Matriksie Zmartwychwstaniach, lecz także na wiadomości o jego miłych gestach, które potwierdzają jego renomę najmilszego aktora w Hollywood. Dzięki jednemu z wywiadów dowiedzieliśmy się, jakie filmy Reeves uznaje za swoje ulubione.

Podczas listopadowej rozmowy z Esquire Reeves zdradził, że to Carrie-Anne Moss zapytała go o to, jakie tytuły powinna pokazać swoim nastoletnim dzieciom, a on w odpowiedzi dał jej listę swoich ulubionych filmów. Jest ich łącznie 18, a na liście znajdują się produkcje z różnych dekad i gatunków. Listą dzielimy się poniżej:

Jak widzimy, na liście znajdują się po dwa filmy Stanleya Kubricka (Dr StrangeloveMechaniczna pomarańcza) i Mela Brooksa (Młody Frankenstein oraz Płonące siodła). Znalazło się także miejsce dla jednego filmu, w którym wystąpił sam Reeves – chodzi o Neon Demon.

Ile z tych filmów widzieliście?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA