search
REKLAMA
News

Nowy zwiastun PAM & TOMMY. Lily James i Sebastian Stan jako Pamela Anderson i Tommy Lee

“Pam & Tommy” zadebiutuje w lutym.

Łukasz Budnik

5 stycznia 2022

REKLAMA

Zbliża się premiera przeznaczonego na platformę ulu miniserialu Pam & Tommy, opowiadającym o związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee, jak również o sekstaśmie, którą nakręcili w latach 90. podczas swojej podróży poślubnej. Składająca się z ośmiu odcinków produkcja pokaże ówczesny skandal medialny i zmagania tytułowej pary z firmą, która chciała rozpowszechnić ich nagranie. 

Tytułowe role grają Lily James (KopciuszekBaby Driver) oraz Sebastian Stan, doskonale znany jako Bucky z kinowego uniwersum Marvela.  Gdy do sieci trafiły pierwsze oficjalne zdjęcia promocyjne pokazujące tytułowych bohaterów, wzbudziły niemałe poruszenie w sieci – internauci z zachwytem komentowali świetną charakteryzację. Hulu pokazało nowy zwiastun produkcji:

Serial reżyseruje Craig Gillespie (Jestem najlepsza. Ja, Tonya, Cruella), a scenariusz napisał Robert Siegel, autor m.in. Zapaśnika. Gillespie w wywiadzie udzielonym w tym roku portalowi Collider stwierdził, że Pam & Tommy jest w pewnym sensie podobne do Ja. Tonya. Reżyser wspomniał o tym, że Anderson i Lee padli ofiarą mediów, co w efekcie wyrządziło szkodę ich życiu i karierze, a ludzie nie znają pełnej historii. Gillespie nazwał scenariusz Siegela niesamowitym i pozwalającym na zawarcie emocjonalnej więzi z Pamelą Anderson.

W obsadzie Pam & Tommy są też między innymi Seth Rogen, Nick Offerman, Taylor Schilling, Andrew Dice Clay, Pepi Sonuga, Mozhan Marno, Gail Chwatsky i Spenser Granese. Rogen gra mężczyznę, który wszedł w posiadanie sekstaśmy i udostępnił ją. Aktor jest także producentem serialu. Anderson i Lee nie brali udziału w tworzeniu produkcji.

Data premiery została wyznaczona na 2 lutego 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA