search
REKLAMA
News

EMMA WATSON i Emma Roberts reagują na pomylenie ich w programie “Harry Potter: Powrót do Hogwartu”

Emma Watson jest jedną z gwiazd, które pojawiły się w specjalnym programie upamiętniającym rocznicę debiutu filmowego “Harry’ego Pottera”.

Łukasz Budnik

6 stycznia 2022

REKLAMA

Od 1 stycznia na HBO Max (w Polsce HBO Go) dostępny jest program Harry Potter: Powrót do Hogwartu, w którym aktorzy i twórcy słynnej serii wspominają jej realizację. Uwadze widzów nie umknął błąd, którego dopuścili się twórcy.

Chodzi o fragment, w którym Emma Watson – filmowa Hermiona Granger – opowiada o tym, jak książki J.K. Rowling towarzyszyły jej w dzieciństwie, co zilustrowane zostało zdjęciem młodej aktorki. Okazało się jednak, że była to Emma Roberts, znana m.in. z American Horror Story czy Zła we mnie. Roberts opublikowała zdjęcie w 2012 roku na Instagramie. Pomyłka wzbudziła niemałe rozbawienie i żartobliwe komentarze, że Roberts powinna pozwać twórców programu za bezprawne wykorzystanie wizerunku. Przedstawiciele HBO Max wkrótce odnieśli się do pomyłki, zapewniając, że zostanie poprawiona. Teraz na wpadkę zareagowały także obie Emmy. Watson wstawiła zdjęcie Roberts na swój instagramowy profil komentując, że nie była tak urocza i dodając hashtag #emmasistersforever. Z kolei Roberts umieściła post na swoim Instastory, stwierdzając, że w to nie wierzy. Oba wpisy poniżej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Emma Watson (@emmawatson)

Naszą recenzję programu przeczytacie tutaj. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA