search
REKLAMA
News

Sequel filmu “Leon zawodowiec”? NATALIE PORTMAN zdradziła, co myśli na ten temat

Natalie Portman rozpoczęła od “Leona” swoją karierę filmową.

Łukasz Budnik

20 maja 2023

REKLAMA

Filmowa kariera Natalie Portman rozpoczęła się w 1994 roku, gdy pojawiła się w filmie Leon zawodowiec Luca Bessona. Niedawno aktorka opowiedziała, jak postrzega film, a w nowym materiale GQ zdradziła, co sądzi o pomyśle na ewentualny sequel. 

W zeszłym tygodniu Portman została w rozmowie z THR postawiona przed tezą, że rola w Leonie była skomplikowana dla niej jako młodej kobiety. Aktorka odpowiedziała:

To film, który wciąż jest kochany i wspominany przy mnie częściej niż cokolwiek innego. On dał mi karierę. Mimo to, kiedy oglądasz go dziś, są w nim aspekty, które – delikatnie mówiąc – wprowadzają w zażenowanie. Tak, to dla mnie skomplikowane.

We wspomnianym materiale GQ aktorka odpowiada fanom w mediach społecznościowych. Oto co odpisała użytkownikowi sugerującemu, że Leon zawodowiec powinien doczekać się sequela. Okazuje się, że mimo wszystko aktorka byłaby chętna.

Całkowicie się zgadzam. Super byłoby zrobić sequel, ale oryginał jest uwielbiany przez tak wiele osób, że nie chciałabym tego zepsuć.

Pełny materiał z Portman zobaczycie TUTAJ (o Leonie mówi w okolicach piątej minuty):

Portman gości na festiwalu w Cannes, gdzie odbędzie się premiera nowego filmu Todda Haynesa – May December.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA