search
REKLAMA
News

Kosmiczne rekiny w THOR: LOVE AND THUNDER. Nowe informacje o widowisku Marvela

Łukasz Budnik

11 kwietnia 2020

REKLAMA

Kilka dni temu Taika Waititi na żywo komentował na Instagramie Thor: Ragnarokswój pierwszy film w świecie MCU, który dziś uznawany jest za jedną z najbardziej oryginalnych i szalonych odsłon uniwersum. W trakcie relacji reżyser zdradził też kilka informacji o kolejnej części przygód Thora, mającej podtytuł Love and Thunder. Pokazał również grafiki koncepcyjne.

Co ciekawe, Waititi wprost stwierdził, że nadchodzące widowisko będzie bardzo przesadzone i sprawi, że Ragnarok będzie jawić się jako bezpieczny film.

Ma się wrażenie, jakbyśmy pytali grono 10-latków o to, co ma być w filmie, a oni godzili się na wszystko.

Jako przykład Waititi wymienił kosmiczne rekiny. Nie jest to coś wyssanego z palca – istoty takie pojawiały się w serii stworzonej przez Jason Aarona, która ma częściowo posłużyć jako inspiracja. Także w tej serii Jane Foster dobyła młot Thora, co – jak wiemy już od lipca zeszłego roku – wydarzy się również w filmie.

Waititi wspomniał również, że dowiemy się nieco więcej o Korgu – postaci, w którą w MCU wciela się on sam. Kamienny stwór zadebiutował w Ragnaroku i podbił serca publiczności. Przez krótki czas widzieliśmy go także w Avengers: Końcu gry. Na pokazanych przez Waititiego grafikach koncepcyjnych widzimy Nowy Asgard  oraz Mieka, inną postać wprowadzoną w Ragnaroku. Wygląda na to, że bohater będzie tym razem mieć zbroję i przywdzieje… kobiecy strój.

Thor: Love and Thunder na pewno wystąpią Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tessa Thompson i Christian Bale. Nowa data premiery została wyznaczona na 18 lutego 2022 roku. 

Grafika główna jest fanowską ilustracją.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA