search
REKLAMA
News

Jesse Ventura z pierwszego “Predatora” zachwala PREY. Odpowiedzieli mu reżyser i Amber Midthunder

“Prey” cieszy się uznaniem krytyków.

Łukasz Budnik

7 sierpnia 2022

prey predator
REKLAMA

Od piątku na Disney+ oglądać można Prey, kolejną odsłonę serii Predator zapoczątkowanej filmem z 1987 roku. Główną gwiazdą tamtej produkcji był Arnold Schwarzenegger, zaś w jednej z drugoplanowych ról pojawił się Jesse Ventura, wcielając się w Blaina Coopera. Ventura postanowił wyrazić na Twitterze swoją opinię na temat nowej części serii.

Aktor napisał, zwracając się do reżysera filmu Dana Trachtenberga i aktorki Amber Midthunder:

Świetny, świetny film. @AmberMidthunder, zdecydowanie nie masz czasu krwawić. Witam w rodzinie Predatora. @DannyTRS dziękuję za stworzenie tak przemyślanego, kreatywnego i wspaniałego filmu.

Na tweeta zareagował Dane DiLiegro, który wcielił się w filmie w postać Predatora. Ventura napisał mu, że to niełatwe zastąpić Kevina Petera Halla w roli łowcy, ale on wykonał fantastyczną pracę. Opinia Ventury ucieszyła też Midthunder i Trachtenberga. Aktorka napisała:

Ja… Nie wiem jak… Dziękuję!

Trachtenberg dodał:

Padłem na ziemię. Dziękuję! Dzięki za oglądanie i tak się cieszę, że docenia pan, co zrobiliśmy!

Prey cieszy się też uznaniem wśród krytyków – w tym momencie ma 93% pozytywnych recenzji przy 171 zarejestrowanych w serwisie Rotten Tomatoes. Z kolei wśród widzów 82% użytkowników oceniło widowisko pozytywnie.

Naszą recenzję przeczytacie tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA