search
REKLAMA
Znalezione w sieci

THANOS jako dziecko na grafice koncepcyjnej z AVENGERS: KOŃCA GRY

Łukasz Budnik

24 listopada 2019

thanos 2
REKLAMA

W ostatnich tygodniach ogromną popularność w sieci zdobyła jedna z postaci z The Mandalorian, nazwana przez internautów Baby Yoda. Uroczy stworek podbił serca użytkowników, stając się bohaterem memów i fotomontaży. Okazuje się, że w tym roku byliśmy blisko ujrzenia na ekranie jeszcze jednego wyjątkowego dziecka. 

Ian Joyner, grafik pracujący przy filmach kinowego uniwersum Marvela, podzielił się na Instagramie niewykorzystanym ostatecznie projektem Thanosa jako niemowlaka. Z jego opisu wynika, że scena z udziałem małego Tytana miała znaleźć się w Avengers: Końcu gry, choć nie wiadomo w jakich okolicznościach. Niewykluczone, że projekt powstał już na potrzeby Avengers: Wojny bez granic, która w znacznie większym stopniu skupiała się na postaci granej przez Josha Brolina.

Przeglądając profil grafika trafimy również na niewykorzystane projekty dorosłego Thanosa, na przykład taki:

Przypomnijmy, że Thanos w MCU nie zawsze był grany przez Josha Brolina – w scenie po napisach z oryginalnych Avengers wcielał się w niego inny aktor, a sam wygląd postaci nie był efektem pracy speców od CGI, lecz tradycyjnego make-upu. To, jak ówcześnie wyglądał Tytan, możecie zobaczyć TUTAJ.

Jak podoba wam się projekt Thanosa w wersji dziecięcej? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA