search
REKLAMA
News

Zwiastun filmu AVATAR: ISTOTA WODY został udostępniony w sieci

Premiera Avatara: Istoty wody zaplanowana jest aktualnie na 16 grudnia 2022 roku.

Łukasz Budnik

9 maja 2022

avatar zwiastun
REKLAMA

W tym roku wreszcie doczekamy się kontynuacji filmu Avatar w reżyserii Jamesa Camerona, zatytułowanej Avatar: Istota wody. Zwiastun widowiska zadebiutował przed Doktorem Strange’em w multiwersum obłędu, a dziś został udostępniony w sieci.

Zapowiedź zobaczycie poniżej:

Film ma skupić się tematycznie na rodzinie. Zobaczymy syna Jake’a i Neytiri – Milesa Socorro, w którego wciela się Jack Champion. Urodził się w centrum wojskowym ludzi na Pandorze, ale był zbyt młody, by zabrać go na Ziemię, został więc wychowany w dżungli. Bohater opisywany jest jako centrum potencjalnego konfliktu bohaterów. Producent Jon Landau wyjaśnił w jednym z wywiadów, że choć Jake go przygarnął, Neytiri zawsze widziała Milesa jako przedstawiciela tych, którzy zniszczyli jej dom i zabili jej ojca, a to nadaje dynamiki ich relacji. W ramach fabuły Jake i jego rodzina spotkają nowy klan, który żyje w wodnym środowisku. Akcja filmu rozgrywa się ponad dekadę po wydarzeniach z oryginału.

W sequelu powrócą Zoe Saldana, Sam Worthington, Stephen Land i Sigourney Weaver. Do obsady dołączają Kate Winslet, David Thewlis, Michelle Yeoh, Jemaine Clement, Oona Chaplin, Edie Falco i Cliff Curtis. Premiera Avatara: Istoty wody zaplanowana jest aktualnie na 16 grudnia 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA