search
REKLAMA
News

ZACK SNYDER namawia do wspierania “Armii umarłych” w głosowaniu na Oscara fanów

Zack Snyder przypomniał fanom, że mają jeszcze kilka dni na głosowanie.

Łukasz Budnik

27 lutego 2022

snyder oscar
REKLAMA

Zbliża się ceremonia rozdania Oscarów. Statuetki zostaną przyznane w nocy z 27 na 28 marca w Dolby Theater. Po tym, jak w zeszłym roku Oscary zaliczyły najniższą oglądalność od 1974 roku, w tym producenci gali postanowili wrócić do tradycyjnej formy, a gospodyniami gali będą Regina Hall, Wanda Sykes i Amy Schumer. 

Aby dodatkowo przyciągnąć widzów, Akademia zaprosiła widzów do głosowania na swoje ulubiony filmy za pośrednictwem Twittera (przy użyciu hashtagu #OscarsFanFavorite). Film, który otrzyma najwięcej głosów, zostanie wyróżniony podczas tegorocznej gali oscarowej. Głosy można oddawać do 3 marca. Gdy fani zaczęli oddawać głosy, okazało się, że na prowadzenie wysuwa się Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – wkrótce jednak poinformowano, że film nie może startować w rywalizacji, bo jest de facto reżyserską wersją produkcji sprzed pięciu lat. Choć spodziewano się, że to Spider-Man: Bez drogi do domu obejmie prowadzenie, według informacji sprzed kilku dni największym powodzeniem cieszy się Kopciuszek z Camillą Cabello.

Tymczasem Zack Snyder na swoim Twitterze zachęca fanów do głosowania na inny zeszłoroczny film w jego reżyserii – Armię umarłych. Twórca przypomniał, że jest jeszcze kilka dni na głosowanie i zamieścił stosowną grafikę:

Tymczasem Snyder pracuje już nad kolejnym filmem dla Netflixa, Rebel Moon. Reżyser już od lat planował realizację filmu nawiązującego do Gwiezdnych wojen i kina Kurosawy; w 2013 roku mówiło się o tym, że pracuje nad produkcją osadzoną w świecie stworzonym przez George’a Lucasa, zainspirowaną Siedmioma samurajami. Historia w Rebel Moon ma skupić się na młodej kobiecie z tajemniczą przeszłością, która poszukuje wojowników na różnych planetach, aby ochronić swoją kolonię przed armią tyrana zwanego Balisarius.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA