search
REKLAMA
News

Sadie Sink nie ma pojęcia, jaki los czeka Max w piątym sezonie STRANGER THINGS. Aktorka komentuje

Sadie Sink wciela się w Max od czasu drugiego sezonu.

Łukasz Budnik

4 lipca 2022

REKLAMA

W finałowym odcinku 4. sezonu Stranger Things grana przez Sadie Sink Max została zabita przez Vecnę. Odeszła w ramionach Lucasa, potem jednak została przywrócona do życia przez Jedenastkę. W związku z tym, że serce bohaterki stanęło wcześniej na ponad minutę i doświadczyła śmierci klinicznej, Max w końcówce odcinka przebywa w śpiączce. Jakie plany na jej dalsze losy mają bracia Duffer? O to została zapytana sama Sink. 

Aktorka szczerze przyznała, że nie wie, co czeka Max w finałowej serii.

Dufferowie niewiele mówią o piątym sezonie. Rozmawialiśmy na ten temat. Zadzwonili do mnie, zanim przeczytałam scenariusz dziewiątego odcinka, bo dosłownie jest w nim napisane, że Max umiera. Dali mi dać wcześniej, żebym nie była w szoku. Nie mam pojęcia, co wydarzy się w piątym sezonie. Wątek Max jest zawieszony, ponieważ przebywa w śpiączce, a Jedenastka nie jest w stanie znaleźć jej w próżni. Kto wie, gdzie jest i w jakim stanie.

Sink wypowiedziała się też na temat tego, kto może przetrwać nieuniknioną walkę z przybyszami z innego wymiaru w piątym sezonie:

Biorąc pod uwagę, że to ostatni sezon, trudno mi przewidzieć, co zaplanowali. Jest wiele postaci, a niektóre ze śmierci już mocno poruszyły widzów i innych bohaterów. Ale zawsze ruszały fabułę do przodu. Wiem, że Dufferowie ostrożnie podchodzą do tego, kogo uśmiercić. Nigdy nie zabiją postaci dla samego faktu – zawsze musi to w jakiś sposób poruszyć fabułę i być w odpowiednim momencie.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się piątego sezonu serialu, jednak zapewne będzie to najwcześniej 2024 rok. Sink stwierdziła, że Dufferowie na pewno staną na wysokości zadania.

Tutaj recenzja finałowych odcinków czwartej serii. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA