search
REKLAMA
News

Pierwszy gameplay gry na podstawie SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH. Użytkownicy kpią w komentarzach

Łukasz Budnik

28 maja 2020

REKLAMA

7 sierpnia na rynek ma trafić gra oparta na słynnej serii Szybcy i wściekli, zatytułowana Fast & Furious Crossroads. Produkcja będzie przeznaczona na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC. Studio Bandai Namco udostępniło w sieci pierwszy gameplay – zapowiedź nie spotkała się z przechylnymi ocenami fanów.

Wśród komentarzy pod materiałem znajdziemy mnóstwo kpiących uwag, mówiących między innymi o tym że grafika przypomina gry przeznaczone na PlayStation 3, PlayStation 2, a nawet na telefony komórkowe. Trafiają się porównania do symulatora jazdy i komentarze, że w całość włożono prawdopodobnie tyle wysiłku, ile w wymyślenie tytułu gry. Gameplay możecie sami ocenić poniżej:

Twórcy zapowiedzieli, że w grze będzie dostępna rozgrywka dla jednej osoby, jak również multiplayer w którym będzie można ścigać się z graczami z całego świata. W Fast & Furious Crossroads pojawią się postaci znane z filmów.

Przypomnijmy, że premiera dziewiątego filmu z serii została przesunięta na kwiecień 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA