search
REKLAMA
News

Petycja o usunięcie AMBER HEARD z kontynuacji “Aquamana” ma już ponad 4 miliony podpisów

Amber Heard wciela się w “Aquamanie” w Merę.

Łukasz Budnik

14 maja 2022

amber heard mera e1609782356955
REKLAMA

Już w poniedziałek rozpocznie się kolejny etap wywołującego wiele emocji procesu o zniesławienie, który Johnny Depp wytoczył Amber Heard. Odkąd padły podejrzenia, że – wbrew temu, co twierdzi aktorka – to Depp był ofiarą przemocy ze strony byłej żony, Heard nie cieszy się dobrą opinią wśród widzów. Wzmacnia to dodatkowo obecny proces, podczas którego na jaw wychodzą kolejne fakty na temat aktorki (między innymi o jej zaburzeniach osobowości) i nieprzechylne jej zeznania świadków. Nie pomagają też zeznania samej Heard, które wzbudzają wiele negatywnych komentarzy. 

Od wielu miesięcy w sieci istnieje petycja o usunięcie aktorki z Aquamana i Zaginionego królestwa, która teraz na nowo cieszy się ogromną popularnością. Na ten moment ma ponad 4 miliony podpisów, a ponad 2 miliony z nich przybyły tylko podczas procesu. Autorzy petycji wnoszą o to, aby Heard jako domniemana osoba przemocowa nie była celebrowana w przemyśle rozrywkowym. Jeśli petycja zbierze 4,5 miliona głosów, będzie jedną z najczęściej podpisywanych w historii serwisu Change.org.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu producent Peter Safran twierdził, iż twórcy kontynuacji Aquamana nie mieli zamiaru reagować na presję fanów w sprawie Heard. Kilka tygodni temu do sieci trafiły jednak plotki, że na ten moment aktorka może mieć w Aquamanie 2 mniej niż 10 minut czasu ekranowego. Idealną kandydatką fanów na zastąpienie Heard w roli Mery jest Emilia Clarke.

Czekamy na dalsze informacje na temat przyszłości Heard w filmach DC oraz rozstrzygnięcia procesu z Deppem. Jeśli aktorka przegra, będzie musiała wypłacić Deppowi 50 milionów dolarów. Już w poniedziałek Heard zostanie przesłuchana przez prawników Deppa.

DSC 2831dng

Aquaman 2 ma trafić do kin 17 marca 2023 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA