search
REKLAMA
News

HENRY CAVILL jednak powróci jako SUPERMAN? Trwają rozmowy

Łukasz Budnik

28 maja 2020

REKLAMA

Wiele słyszy się ostatnio o filmowym uniwersum DC, głównie za sprawą informacji o tym, że reżyserska i zarazem pierwotna wersja Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera pojawi się w przyszłym roku na HBO Max. Oznacza to, że zobaczymy zupełnie inny film niż ten, który w 2017 roku trafił do kin. Jedną z gwiazd produkcji będzie Henry Cavill, wcielający się w Supermana. Tymczasem “Deadline” poinformowało, że aktor prowadzi rozmowy w sprawie powtórzenia swojej roli w innym filmie.

Niestety, z informacji przekazanych przez źródła wynika, że nie chodzi tu o Człowieka ze stali 2. Solowy film o Supermanie otworzył w 2013 roku całe DCEU, a słynny superbohater pojawił się kolejny raz już w crossoverze Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Pozostałe opcje dla Cavilla to Aquaman 2Black Adam oraz Shazam 2 – kolejne produkcje DCEU, nad którymi prace będą kontynuowane gdy sytuacja w przemyśle filmowym zacznie wracać do normy. Superman pojawił się na moment w pierwszej części Shazama, nie widzieliśmy jednak jego twarzy. Do tej pory nie było zresztą wiadomo, czy Cavill ma jeszcze szansę powtórzyć swoją rolę.

Zack Snyder i Henry Cavill

Cavill przed wybuchem epidemii pracował w Anglii nad drugim sezonem Wiedźmina Netflixa, gdzie wciela się w Geralta z Rivii. W zeszłym tygodniu aktor był jednym z uczestników internetowego spotkania, podczas którego Zack Snyder ogłosił nadchodzącą premierę jego Ligi Sprawiedliwości i wykazywał z tego powodu duży entuzjazm.

Chcielibyście jeszcze raz zobaczyć Cavilla jako Supermana?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA