search
REKLAMA
News

ANDY SERKIS drwi z Władimira Putina, udając Golluma. Fragment programu Stephena Colberta

Andy Serkis wciela się w Alfreda w “Batmanie”.

Łukasz Budnik

4 marca 2022

REKLAMA

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Hollywood także reaguje na atak Władimira Putina na Ukrainę; Disney poinformował, że wszystkie nadchodzące rosyjskie premiery ich filmów zostają wstrzymane. Niedługo później dołączyły Sony i Warner Bros., które wycofały także swoje premiery, w tym Batmana

Do sytuacji tej odnieśli się Stephen Colbert i Andy Serkis, który we wchodzącym dziś na ekrany filmie wciela się w Alfreda. Panowie pomówili o tym, jaką pracę wykonał Serkis przy materiałach związanych z Władcą Pierścieni; nie tylko wcielił się w Golluma, lecz także użyczył głosu aż 132 postaciom przewijającym się przez audiobooki. Aktor zaprezentował, w jaki sposób grał Golluma, nabijając się przy okazji z Putina.

Gollum był po tej stronie, a Smeagol po tej. Mówił: “Chcemy tego. Potrzebujemy tego. Musimy mieć Kijów!”. “Nie, skarbie, nałożą sankcje!”. “Sankcje? Sankcje, mój skarbie? Jeśli zrobią cokolwiek, odpowiemy na to”.

Poniżej stosowny fragment programu:

Podejmując decyzję o anulowaniu rosyjskiej premiery Batmana, przedstawiciel WarnerMedia zaznaczył, że dalsze decyzje są zależne od rozwoju sytuacji, a osobom ze studia zależy na pokojowym rozwiązaniu konfliktu.

Naszą recenzję filmu przeczytacie tutaj.

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA