search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mógł wyglądać JOKER Jareda Leto? Grafika koncepcyjna z LEGIONU SAMOBÓJCÓW

Łukasz Budnik

30 kwietnia 2020

REKLAMA

Joker w wykonaniu Jareda Leto, znany z Legionu samobójców Davida Ayera, przez wielu widzów uznawany jest za najsłabszą inkarnację tej postaci. Już po pojawieniu się pierwszych zdjęć promocyjnych Jokera krytykowano to, jak wygląda on w filmie, zarzucając między innymi zupełnie zbędne tatuaże (przede wszystkim “Damaged” znajdujące się na czole). W sieci pojawiła się grafika koncepcyjna pokazująca, jaka była inna wizja na tę postać.

Ilustracja wskazuje na to, że rozważano bardziej klasyczny wygląd Jokera, w fioletowym garniturze i bez dodatkowych ozdobników. Czy według was pójście w tę stronę byłoby lepszą decyzją ze strony twórców? A może cenicie sobie Jokera, który pojawił się w filmie?

Po kiepskim przyjęciu filmu, Jared Leto nie powtórzył już swojej roli. Jokera widzieliśmy przez moment w Ptakach Nocy, jednak jedynie w retrospekcji i od tyłu – wcielił się w niego Johnny Goth. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA