search
REKLAMA
Znalezione w sieci

HARRY POTTER w wersji z pistoletami. Przeróbka filmu zyskuje popularność w sieci

Łukasz Budnik

17 sierpnia 2020

REKLAMA

Popularność Harry’ego Pottera nie słabnie, a filmy z jego udziałem wciąż są chętnie oglądane przez widzów na całym świecie – dowodzi temu choćby fakt, że po seansach Kamienia filozoficznego w chińskich kinach, pierwsza część serii jest już tylko 9 milionów dolarów od przekroczenia grany miliarda, po dwudziestu latach. Tymczasem na YouTubie popularność zyskuje filmik, w którym bohaterom filmu wręczono w ręce… pistolety.

Broń w wielu ujęciach została wmontowana w miejsce różdżek, choć nie tylko – pistolety pojawiają się w scenach, w których postaci oryginalnie nic nie trzymały (jest też krew). Jak czytamy na stronie HarryPotterWithGuns, całość pierwotnie miała być żartem, ale w obliczu strzelanin w USA można się teraz zastanowić, czy Hollywood zbyt mocno forsuje broń w filmach.

W opisie filmu na YouTubie można znaleźć odnośnik potwierdzający, że zmodyfikowana została pełna wersja filmu (Harry Potter and the Deathly Weapons), jednak aktualnie nie można jej obejrzeć ze względu na prawa autorskie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA