search
REKLAMA
Zestawienie

Gwiazdy REALITY SHOW, które UMARŁY podczas produkcji

Przemysław Mudlaff

27 maja 2019

reality show
REKLAMA

Ryan Dunn

Ryan Dunn był jedną z gwiazd popularnego programu MTV Jackass (2000-2002), którego głównym założeniem było szokowanie odbiorców niewybrednymi dowcipami i niebezpiecznymi wyczynami kaskaderskimi. Mimo że Dunn wielokrotnie podczas kręcenia wspomnianego programu igrał ze śmiercią, to nie karkołomny numer z lubianego reality show doprowadził do odejścia Ryana, lecz jego złe nawyki w prawdziwym życiu. Kolega Johnny’ego Knoxville’a i Bama Margery zginął bowiem w wyniku wypadku samochodowego w Pensylwanii 20 czerwca 2011 roku. Przyczynami wypadku auta marki Porsche 911 GT3, którym podróżowali Dunn i Zachary Hartwell, były nadmierna prędkość oraz jazda pod wpływem alkoholu. Ryan pracował wówczas przy amerykańskim programie Proving Ground, w którym wraz z Jessicą Chobot weryfikował, czy pomysły z gier video, filmów i komiksów sprawdzają się w tzw. realu. Informacja o śmierci gospodarza reality show spowodowała ściągnięcie programu z ramówki. Na kolejny odcinek Proving Ground fani musieli poczekać aż do 19 lipca 2011 roku.

Jenni Rivera

Jenny Dolores Rivera Saavedra w chwili swojej śmierci była jednym z najbardziej popularnych artystów według latynoamerykańskiego “Billboardu”. Wielokrotnie nominowana do Latin Grammy piosenkarka zginęła 9 grudnia 2012 roku w katastrofie prywatnego samolotu lecącego z Monterrey do Toluca (Meksyk), gdzie miała nagrywać kolejny odcinek meksykańskiej wersji programu The Voice. Oficjalnymi przyczynami lotniczego wypadku były wiek maszyny i nagła utrata kontroli nad samolotem. Popularność Rivery związana jest zapewne z trudną historią jej życia. Po śmierci artystki wyszły na jaw przykre tajemnice, które dowodzą jedynie tego, jak silną była osobowością, ponieważ mimo przeciwności losu udało jej stać się kobietą sukcesu. W okresie przed katastrofą lotniczą Jenni Rivera miała aż trzy własne programy telewizyjne, w tym reality show pod tytułem I Love Jenni, w którym pokazywała, jak łączy karierę z wychowaniem dzieci. Popularność Rivery zauważyła także stacja ABC, która przed feralnym grudniowym dniem zaproponowała jej główną rolę w sitcomie opowiadającym o silnej samotnej matce – Latynosce.

Przemysław Mudlaff

Przemysław Mudlaff

Od P do R do Z do E do M do O. Przemo, przyjaciele! Pasjonat kina wszelkiego gatunku i typu. Miłośnik jego rozgryzania i dekodowania. Ceni sobie w kinie prawdę oraz szczerość intencji jego twórców. Uwielbia zostać przez film emocjonalnie skopany, sponiewierany, ale też uszczęśliwiony i rozbawiony. Łowca filmowych ciekawostek, nawiązań i powiązań. Fan twórczości PTA, von Triera, Kieślowskiego, Lantimosa i Villeneuve'a. Najbardziej lubi rozmawiać o kinie przy piwku, a piwko musi być zimne i gęste, jak wiecie co.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA