search
REKLAMA
Zestawienie

Filmy i seriale do obejrzenia WE WRZEŚNIU na NETFLIKSIE

Łukasz Budnik

1 września 2019

wrzesien netflix
REKLAMA

TYTUŁY ORYGINALNE

Wysoka dziewczyna 

Opowieść o nastolatce, która wśród rówieśniczek wyróżnia się wyjątkowym wzrostem – mierzy bowiem 186 cm. Ze względu na to pada ofiarą ciągłych kpin. Jej marzeniem jest poznać chłopaka, któremu mogłaby spojrzeć w oczy. Pewnego dnia na jej drodze staje uczeń z wymiany… Powyżej możecie obejrzeć zwiastun produkcji. (premiera: 13.09)

Between Two Ferns: Film

Between Two Ferns with Zach Galifianakis to emitowany niecyklicznie internetowy talk show, w którym znany z Kac Vegas aktor zadaje swoim gościom nieprzyjemne, wścibskie i niezręczne pytania. Wśród przepytywanych przez niego gości znajdziemy między innymi Brada Pitta, Natalie Portman, Hillary Clinton i Baracka Obamę. We wrześniu na Netfliksie zadebiutuje pełnometrażowa wersja programu. Niespodzianką będzie lista gości, którzy pojawią się na ekranie. (premiera: 20.09)

Rozczarowani: Część 2

Rozczarowani

Drugi sezon animowanego sitcomu z gatunku fantasy stworzonego przez Matta Groeninga, odpowiedzialnego także za Simpsonów oraz Futuramę. Pierwszy sezon zadebiutował w sierpniu zeszłego roku i zdobył raczej mieszane opinie krytyków. Na naszych łamach pisała o nim entuzjastycznie Katarzyna Kebernik, stwierdzając: „(…) pomimo obecności krwi, grozy i nieobyczajnych żartów (chociaż bez wulgaryzmów) jest to rozrywka dla całej rodziny – ale takiej ze starszymi dziećmi. Nie jest to zarzut, bo to nie wiek decyduje o tym, czy spodoba nam się ta produkcja. Ocena będzie zależeć od tego, czy podpasuje nam specyficzny humor twórców. Czy leżą nam absurd i pastisz. I czy umiemy dać się porwać wyobraźni”. (premiera: 20.09)

The Spy

Sześcioodcinkowy miniserial z Sachą Baronem Cohenem. Aktor wciela się w Izraelczyka, który w latach 60. XX wieku porzuca dotychczasową pracę i jako tajny agent Mosadu wyrusza na misję do Syrii. Scenariusz został oparty na prawdziwej historii Eliego Cohena (zbieżność nazwisk jest tu przypadkowa). (premiera: 06.09)

W cieniu księżyca

Coś dla miłośników historii kryminalnych oraz science fiction. Boyd Holbrook i Michael C. Hall występują w historii o policjancie z Filadelfii ścigającym seryjnego mordercę. Poczynania zabójcy uzależnione są od aktualnej fazy Księżyca. Na tę chwilę musi nam wystarczyć ten intrygujący opis. (premiera: 27.09)

Wybory Paytona Hobarta

https://www.youtube.com/watch?v=6-kdBlzCG7w

Serial komediowy stworzony przez Ryana Murphy’ego, autora Glee oraz American Horror StoryTytułowy Payton to uczeń amerykańskiego liceum, który pragnie zostać przewodniczącym samorządu uczniowskiego, a później… prezydentem USA. Kampanię wyborczą rozpoczyna w szkole. W obsadzie znaleźli się tacy aktorzy jak Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Jessica Lange, Lucy Boynton i Zoey Deutch. (premiera: 27.09)

The I-Land

https://www.youtube.com/watch?v=GxpwiwOdMHk

Dwanaście osób budzi się na wyspie, nie pamiętając, jak się tam znaleźli. Niedługo później okazuje się, że otaczająca ich rzeczywistość nie jest taka, jak się zdaje. Nie wiedzą bowiem, że zostali wybrani po to, aby zostać poddanym próbie. Coś dla fanów Zagubionych Igrzysk śmierci? Całkiem prawdopodobne. (premiera: 12.09)

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA