search
REKLAMA
Wywiad

WYWIAD. Maciej Musiałowski, Jerzy Kryszak, Kasia Kwiatkowska i Asia Jędrzejczyk o filmach, śmiechu i LOL: Kto się śmieje ostatni 2

2. sezon „LOL: Kto się śmieje ostatni” już dostępny! Najśmieszniejszy program w Polsce tylko na Prime Video!

Martyna Janasik

28 kwietnia 2024

REKLAMA

Którzy polscy politycy mogliby wziąć udział w programie LOL: Kto się śmieje ostatni? Kto jest najzabawniejszą osobą, jaką znają? Gdyby powstał o nich film, kto by ich zagrał? Przed kim najtrudniej powstrzymać się od śmiechu? Na te i inne pytania Maciej Musiałowski, Kasia Kwiatkowska, Joanna Jędrzejczyk i Jerzy Kryszak z 2. sezonu LOL: Kto się śmieje ostatni odpowiadają Martynie Janasik z Film.org.pl.

„LOL: Kto się śmieje ostatni”. O co chodzi?

LOL: Kto się śmieje ostatni to program od Prime Video, w którym dziesiątka popularnych polskich aktorów i artystów staje przed karkołomnym zadaniem rozśmieszania siebie nawzajem, samemu nie mogąc się zaśmiać. Wszystko po to, by wygrać 100 tysięcy złotych i przeznaczyć je na wskazany przez zwycięzcę cel charytatywny. 1. odsłonę programu wygrał Michał Meyer. Kto wygra tym razem?

Uczestnikami 2. sezonu LOL: Kto się śmieje ostatni są: Zosia Zborowska-Wrona – aktorka, influencerka; Jerzy Kryszak – aktor, ikona polskiej sceny kabaretowej; Sonia Bohosiewicz – popularna aktorka komediowa; Blowek – jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce; Piotr Stramowski – aktor; Katarzyna Kwiatkowska – aktorka komediowa i parodystka; Maciej Musiałowski – aktor; Michał Wójcik – artysta kabaretowy; Paweł Chałupka – stand-uper, jak również Adam Woronowicz – aktor, gwiazda 1. edycji LOL: Kto się śmieje ostatni. 2. sezon obfituje w równie imponujących gości specjalnych: aktorka Katarzyna Figura; zawodniczka sztuk walki, mistrzyni świata i Europy Joanna Jędrzejczyk; aktor Sebastian Stankiewicz; artystka kabaretowa Olga Łasak oraz aktor i zwycięzca 1. sezonu LOL: Kto się śmieje ostatni – Michał Meyer.

Sprawdź, kto wytrzyma bez śmiechu do końca programu! 2. sezon LOL: Kto się śmieje ostatni już dostępny na Prime Video. Jeśli też ciekawią cię wrażenia uczestników, zajrzyj poniżej do naszych wywiadów z częścią obsady.

Film.org.pl rozmawia z Maciejem Musiałowskim, Kasią Kwiatkowską, Jerzym Kryszakiem i Joanną Jędrzejczyk

Którzy politycy mogliby wziąć udział w LOL: Kto się śmieje ostatni? Dlaczego przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy są niczym podręcznik aktorstwa? Przy kim najtrudniej było jej zachować powagę? Rozmawiamy z Kasią Kwiatkowską, aktorką i komentatorką polityczną Szkła kontaktowego.

Czy nakręciłby film w swoim zamku? Czy byłby w stanie zagrać samego siebie? Co dał mu udział w LOL: Kto się śmieje ostatni? Czego nie zrobiłby, by kogoś rozśmieszyć? Rozmawiamy z jedną z największych nadziei młodego pokolenia aktorów Maciejem Musiałowskim.

Dlaczego nie zagra już w filmie? Gdzie kupuje swoje ukochane chodaki? Dlaczego uważa, że o polityce wręcz trzeba robić kabaret? Czemu nie chce, by powstał o nim film? Rozmawiamy z legendą polskiej komedii i kabaretu Jerzym Kryszakiem.

Czy śmiech może być dla sportowca sposobem na rozładowanie presji? Dlaczego zdecydowała się na udział w 2. sezonie LOL: Kto się śmieje ostatni? Co ją najbardziej śmieszy? Jaka jest jej ulubiona komedia? Rozmawiamy z Joanną Jędrzejczyk, zawodniczką sztuk walki, mistrzynią świata i Europy.

Martyna Janasik

Martyna Janasik

Kulturoznawczyni i autorka tekstów. Miłośniczka jedzenia, kina i sportu. Pewnie dlatego jedne z jej ulubionych filmów to "Rocky" i "Julie i Julia". Zawsze chciała pisać, więc pisać będzie już zawsze. W wolnych chwilach uwielbia oglądać filmy i tenis ziemny.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA