search
REKLAMA
News

Wywiad z twórcą TERRORU: DNIA HAŃBY – tylko u nas!

Katarzyna Kebernik

14 sierpnia 2019

The Terror Infamy George Takei
REKLAMA

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Alexandrem Woo, producentem wykonawczym serialu Terror: Dzień Hańby. Twórca opowiada o swoich inspiracjach, horrorach i samej produkcji.

Terror: Dzień Hańby dotyczy innej historii niż część pierwsza, ale to w dalszym ciągu horror osadzony w historycznych realiach. Druga odsłona Terroru to klimatyczne kino grozy flirtujące z azjatycką stylistyką. Dzień Hańby opowie o wydarzeniach mających miejsce w czasie II wojny światowej. W amerykańsko-japońskiej społeczności dochodzi do serii tajemniczych zgonów. Jeden z bohaterów postanawia wyruszyć na poszukiwania nadprzyrodzonej, złowieszczej istoty, która jest odpowiedzialna za te morderstwa… Twórcy obiecują sporo strachu i nawiązań do kultowych azjatyckich hororów. Serial zadebiutuje już 15 sierpnia o 22:00 na kanale AMC. Na tej stacji będziecie mogli śledzić kolejne odcinki. Czekacie?

Katarzyna Kebernik

Katarzyna Kebernik

Publikuje w "KINIE", serwisie Film w Szkole i (oczywiście) na film.org.pl. Edukatorka filmowa w Zespole Edukatorów Ferment Kolektiv. Lauretka II nagrody w Konkursie im. Krzysztofa Mętraka dla młodych krytyków filmowych oraz zwyciężczyni konkursu Krytyk Pisze Festiwalu Kamera Akcja.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA