search
REKLAMA
News

Według NIKOLAJA COSTER-WALDAUA niektóre gwiazdy GRY O TRON zachowywały się na planie jak primadonny

Łukasz Budnik

19 października 2020

REKLAMA

W ostatnich tygodniach znów głośno jest na temat Gry o tron. Największy związek z tym ma książka “Fire Cannot Kill a Dragon” w której pojawiło się mnóstwo ciekawostek na temat kulis serialu, jednak aktorzy w nim występujący wspominają Grę o tron także przy okazji rozmów na inne tematy. Wśród nich jest Nikolaj Coster-Waldau, odtwórca roli Jamiego Lannistera.

Aktor promuje swój nowy film (The Silencing), a w rozmowie z “The Times” odniósł się do pracy nad przebojem HBO. Coster-Waldau stwierdził, że część aktorów zachowywała się na planie “jak primadonny” – mieli to być starsi członkowie obsady. Aktor zaczął ich parodiować, mówiąc:

O nie, jest zbyt za gorąco! Zamierzam ponarzekać z powodu tej bzdury! Gdzie mam usiąść?

TIL BM/BT/Scanpix/Urban

Serialowy Jamie nie zdradził niestety, o których aktorów chodziło. Pochwalił za to Dianę Rigg, odtwórczynię roli Olenny Tyrell, która zmarła we wrześniu tego roku.

Nie można było z nią zadzierać. (…) Nie wygrasz, jeśli ktoś jest od ciebie zabawniejszy i sprytniejszy. Kiedy pracujesz z kimś takim, podnosi się poprzeczka. (…) Realizacja jej ostatniej sceny była świetna. To był jedyny moment, gdy graliśmy tylko we dwoje, co było prawdziwym zaszczytem.

Lubiliście postać Jamiego Lannistera?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA