search
REKLAMA
News

Trzeci sezon serialu EUFORIA opóźniony. HBO dementuje plotki o jego skasowaniu

“Euforia” wciąż ma powrócić z trzecim sezonem.

Łukasz Budnik

25 marca 2024

REKLAMA

Po sieci krążyły dziś plotki o tym, że trzeci sezon serialu HBO pt. Euforia został anulowany. “Variety” przekazało, że nie jest to prawda, choć wygląda na to, że na kolejne odcinki przyjdzie nam jeszcze poczekać – opóźnia się ich realizacja.

Rzecznik HBO przekazał, że Sam Levinson wciąż jest zaangażowany w realizację trzeciego sezonu, a scenariusze nadal są tworzone. W międzyczasie członkowie obsady mogą podejmować jednak kolejne projekty. Mijają już ponad dwa lata od premiery drugiego sezonu, który cieszył się dużą oglądalnością. Od tamtego czasu Zendaya, Sydney Sweeney i Jacob Elordi – którzy grają w serialu jedne z głównych ról – stali się gwiazdami filmowymi i mają napięte kalendarze. Z kolei Angus Cloud zmarł w zeszłym roku. Produkcję opóźniły także zeszłoroczne strajki.

W listopadzie 2023 roku HBO informowało, że trzeci sezon ma zadebiutować w 2025 roku – krążyły wówczas doniesienia, że między wydarzeniami z drugiego i trzeciego sezonu minie pięć lat. Okaże się, czy trzeciego sezonu nie zobaczymy jednak dopiero za dwa lata.

W Euforii występują też Maude Apatow, Eric Dane, Alexa Demie, Nika King, Storm Reid, Colman Domingo oraz Austin Abrams. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA