search
REKLAMA
News

Tom Cruise z Oscarem za Mavericka? Producent ma nadzieję!

Edward Kelley

22 sierpnia 2022

tom cruise oscar
REKLAMA

Top Gun: Maverick święci triumfy w box-office, właśnie w USA przegonił Avengers: Wojnę bez granic, a na świecie zgromadził już ponad 1,4 miliarda dolarów.

Tymczasem Jerry Bruckheimer, producent obu Top Gunów w wywiadzie dla EW rozkłada na czynniki pierwsze sukces kasowy filmu z Tomem Cruise’em

Publika kocha Marvela, kocha DC. To świetne filmy zrobione przez naprawdę utalentowanych ludzi. Czasem jednak chcesz zobaczyć coś, co jest prawdziwe i to jest dokładnie to, co dał nam Top Gun…

Producent nie ukrywa też, że Tom odegrał w tworzeniu filmu ogromną rolę i to na wielu frontach.

Pomógł nam stworzyć ten film. Wraz z Joe Kosinskim zaprojektował sceny powietrzne […] Cała te energia, którą włożył… Nikt nie pracował ciężej niż on.

Do tego wszystkiego, co Tom Cruise zrobił za kamerą dołożył również świetną, według Bruckheimera, kreację aktorską, którą powinna według niego zauważyć Akademia Oscarowa:

Nikt nie angażował się bardziej niż on. Spójrzcie na jego kreację, jest tak dobra, tak naturalna… Z tego wszystkiego zdaje sobie sprawę publiczność i mam nadzieję, że Akademia również to zauważy.

Jerry Bruckheimer to jeden z legendarnych hollywodzkich super producentów, który poza oboma Top Gunami ma na koncie takie giganty jak: Piraci z Karaibów, Pearl Harbor, Twierdzę, Karmazynowy przypływ, Armageddon, Con Air i wiele innych.

 

REKLAMA