search
REKLAMA
News

Gwiazda BETTER CALL SAUL w zwiastunie filmu NIKT od scenarzysty JOHNA WICKA

Łukasz Budnik

11 grudnia 2020

REKLAMA

Do sieci trafił polski zwiastun filmu Nikt, w którym główną rolę zagrał Bob Odenkirk, znany widzom doskonale z seriali Breaking Bad oraz Better Call Saul.

Główny bohater filmu to Hutch Mansell, mąż i ojciec, który pewnej nocy zastaje w domu dwóch złodziei, ale mimo to pozwala im się okraść, ponieważ nie chce narażać rodziny. Wbrew jego oczekiwaniom, żona i syn nie akceptują takiego zachowania, a Mansell przechodzi zmianę charakteru i kieruje się na brutalną drogę. Przy okazji na jaw wychodzą jego sekrety i umiejętności.

Film wyreżyserował Ilya Naishuller, autor widowiska Hardcore Henry, z kolei scenariusz stworzył Derek Kolstad odpowiedzialny za serię John Wick. W filmie pojawiają się także Connie Nielsen, RZA, Gage Munroe i Christopher Lloyd. Światowa premiera odbędzie się 26 lutego 2021, a dwa dni później Nikt pojawi się w Polsce.

Podoba wam się zwiastun?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA