search
REKLAMA
News

Taika Waititi wyśmiał automatyczne napisy w zwiastunie filmu THOR: MIŁOŚĆ I GROM. “Brawo, technologio”

Thor: Miłość i grom zadebiutuje 8 lipca.

Łukasz Budnik

25 maja 2022

taika thor
REKLAMA

Wczoraj pokazano kolejny zwiastun filmu Thor: Miłość i grom, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, który na Twitterze wyśmiał automatyczne napisy wyświetlające się w czasie zapowiedzi.

Reżyser, który napisał scenariusz wraz z Jennifer Kaytin Robinson, stwierdził, że “jeśli roboty planują przejąć kontrolę nad światem, muszą nauczyć się różnych akcentów” i ironicznie pogratulował technologii Twittera. Dodał też, że widowisko będzie niezwykłym doświadczeniem dla osób mających problemy ze słuchem. Jako przykład twórca umieścił kadry z dołączonymi napisami, na których Gorr grany przez Christiana Bale’a mówi “O gosh well die” (“Ojej cóż umrzyj”) zamiast “All gods will die”, a Walkiria “Sure we help them and eventually grape” (“Oczywiście pomożemy im a ostatecznie winogrono”), zamiast “Sure we help him. Eventually. Grape?”. Poniżej wpisy Waititiego:

W Thorze: miłości i gromie Jane Foster, która tym razem sama dysponuje mocami Thora i działa jako Potężna Thor, wraz z Thorem, Walkirią (Tessa Thompson) i Korgiem (Taika Waititi) zmierzy się z granym przez Christiana Bale’a złoczyńcą znanym jako Gorr Bogobójca.

Thor: Miłość i grom zadebiutuje 8 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA