search
REKLAMA
News

SCARLETT JOHANSSON i CHRIS EVANS zagrają razem w filmie przygodowym

To kolejny wspólny projekt Chrisa Evansa i Scarlett Johansson.

Łukasz Budnik

30 sierpnia 2021

REKLAMA

Scarlett Johansson i Chris Evans po raz pierwszy pojawili się razem na ekranie w 2007 roku przy okazji Niani w Nowym Jorku, a w 2012 roku spotkali się na planie ponownie podczas prac nad Avengers. Wspólnie wystąpili później we wszystkich filmach z tej serii oraz w dwóch częściach Kapitana Ameryki; już wkrótce znów zobaczymy ich w jednym filmie.

Aktorzy, którzy zakończyli już swoją przygodę w MCU, mają wystąpić w przygodowym filmie Ghosted, który powstaje dla Apple’a. Reżyserią projektu zajmie się Dexter Fletcher (Rocketman), a scenariusz stworzą autorzy Deadpoola Zombieland – Rhett Reese oraz Paul Wernick. Evans będzie także producentem projektu, wraz z przedstawicielami firmy Skydance, która stała między innymi za The Tomorrow War z Chrisem Prattem.

Na ten moment nie wiadomo wiele na temat szczegółów fabuły, ale o projekcie mówi się, że będzie to pełne akcji przygodowe widowisko z dozą romansu, w stylu Miłości, szmaragdu i krokodyla z 1984 roku. Film jest częścią planu Apple’a na tworzenie produkcji pełnometrażowych wypełnionych największymi gwiazdami. Dla Johansson to kolejny nowy projekt w ostatnich tygodniach, aktorka dołączyła bowiem także do nowego filmu Wesa Andersona. Jest o niej głośno też prywatnie ze względu na pozew złożony przeciwko Disneyowi; Johansson twierdzi, że zostały naruszone warunki jej kontraktu mówiącego o tym, że Czarna Wdowa ma trafić wyłącznie do kin. Z kolei Evans ukończył ostatnio zdjęcia do The Gray Man braci Russo.

Data premiery nie została jeszcze wyznaczona.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA