search
REKLAMA
News

Ryan Gosling, Chris Evans i Ana de Armas w zwiastunie filmu GRAY MAN braci Russo

“Gray Man” zadebiutuje w lipcu.

Łukasz Budnik

24 maja 2022

gray man 2
REKLAMA

Jednym z filmów powstających dla platformy Netflix jest Gray Man braci Russo, którzy mają na koncie między innymi Avengers: Wojnę bez granic oraz Avengers: Koniec gry. Do sieci trafił zwiastun widowiska opartego na powieści Marka Greaneya, wydanej w 2009 roku.

Opis filmu brzmi:

“Bohaterem filmu jest Court Gentry (Ryan Gosling), znany także jako Sierra Six, którego z więzienia wyciąga były oficer prowadzący Donald Fitzroy (Billy Bob Thornton). Gentry był świetnie wyszkolonym zabójcą działającym na zlecenie CIA, ale teraz role się odwracają – Six staje się celem globalnej obławy prowadzonej przez Lloyda Hansena (Chris Evans), byłego współpracownika z CIA. Na szczęście Gentry nie jest sam – może liczyć na pomoc agentki Dani Mirandy (Ana de Armas).”

Gray Man docelowo ma być początkiem franczyzy. Oprócz aktorów wymienionych w opisie, na ekranie zobaczymy także Regé-Jean Page’a, a na drugim planie takie nazwiska, jak Dhanush, Jessica Henwick, Julia Butters, Wagner Moura, Alfre Woodard, Callan Mulvey i Michael Gandolfini.

Budżet filmu to 200 milionów dolarów, co czyni go najdroższą produkcją Netflixa.

Premierę wyznaczono na 22 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA