search
REKLAMA
News

Do amerykańskich kin trafi rozszerzona wersja PEWNEGO RAZU… W HOLLYWOOD

Łukasz Budnik

23 października 2019

REKLAMA

Jak informuje “The Hollywood Reporter”, studio Sony wprowadza do kin w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie rozszerzoną wersję dziewiątego filmu Quentina Tarantino – Pewnego razu… w Hollywood

Widzowie, którzy ponownie wybiorą się do kina będą mieli okazję zobaczyć ponad dziesięć minut dodatkowego materiału. Oznacza to, że czas trwania całości zbliży się do pełnych trzech godzin. Nie poinformowano, jakie sceny znajdą się w nowej wersji filmu, ale – wnioskując choćby po zwiastunach – Tarantino z pewnością ma do dyspozycji sporo dodatkowych fragmentów z Margot Robbie. Wiadomo też, że reżyser wyciął pierwotnie sceny z udziałem Tima Rotha i Jamesa Marsdena – być może tym razem znajdą się w filmie. Polskich widzów z pewnością ucieszyłoby więcej fragmentów z Rafałem Zawieruchą.

Dłuższą wersję Pewnego razu… w Hollywood wyświetli ponad 1000 kin, poczynając już od piątku. Niestety nie wiadomo, czy jest szansa na to, że pokażą ją również inne kraje. Jeszcze nie tak dawno temu mówiło się o tym, że Tarantino planuje zmontowanie serialowej wersji swojego dzieła – okaże się, czy i ona dojdzie do skutku.

Kilka dni temu poinformowano, że film Tarantino na tę chwilę nie zostanie wyświetlony w Chinach, prawdopodobnie ze względu na scenę z Bruce’em Lee, z której niezadowolona jest córka gwiazdora. Tarantino postanowił nie przemontowywać filmu, wobec czego Pewnego razu… w Hollywood prawdopodobnie w ogóle nie trafi na rynek chiński.

Do tej pory produkcja zarobiła 368 milionów dolarów na całym świecie. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA