search
REKLAMA
News

QUENTIN TARANTINO zamierza wyreżyserować serial znany z PEWNEGO RAZU… W HOLLYWOOD

Łukasz Budnik

18 stycznia 2020

REKLAMA

Już w zeszłym roku mówiło się o tym, że Quentin Tarantino ma plany aby fikcyjny serial z Pewnego razu… w Hollywood – Bounty Law – został zrealizowany naprawdę. Wygląda na to, że słynny reżyser faktycznie przymierza się do stworzenia tej produkcji. 

W wywiadzie dla “Deadline” Tarantino powiedział:

Chcę to zrobić, ale zajmie mi to półtora roku. Serial wprowadziłem w  “Pewnego razu… w Hollywood”, ale nie uważam go za część filmu, choć formalnie nią jest. Nie chodzi o Ricka Daltona, który gra Jacka Cahilla – chodzi o samego Cahilla. Oglądałem kilka seriali z półgodzinnymi odcinkami aby mieć pojęcie, jaki ma być “Bounty Law”. Lubiłem je już wcześniej, ale wtedy naprawdę mi się spodobały. Sam koncept, aby opowiedzieć dramatyczną historię w pół godziny – oglądasz i myślisz “wow, w ciągu 22 minut dostajemy kawał dobrej opowieści”. Zastanawiałem się, czy sam będę to potrafić. Skończyło się tak, że napisałem pięć półgodzinnych epizodów. Wyreżyseruję je wszystkie.

Nie wiadomo, co Tarantino planuje w kwestii obsadzenia głównej roli w serialu. We fragmentach pokazanych w Pewnego razu… w Hollywood Jack Cahill grany był przez Ricka Daltona, w którego z kolei wcielał się Leonardo DiCaprio (aktualnie nominowany za tę rolę do Oscara). Czy Tarantino będzie chciał ponownie nawiązać współpracę z popularnym aktorem? Miejmy nadzieję, że już wkrótce poznamy więcej szczegółów.

W nocy z 9 na 10 lutego Pewnego razu… w Hollywood będzie mieć 10 szans na zdobycie Oscara. 

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA