search
REKLAMA
News

Nowe zdjęcia z planu THE BATMAN. Imponujące scenografie

Łukasz Budnik

24 listopada 2020

REKLAMA

Trwa realizacja The Batman. W związku z tym mieliśmy już okazję oglądać zdjęcia z planu, na których widoczni byli m.in. Robert Pattinson jako Bruce Wayne, Zoe Kravitz jako Selina Kyle oraz odmieniony nie do poznania Colin Farrell jako Oswald Cobblepot. Do sieci trafiły kolejne fotografie – tym razem mamy okazję zobaczyć imponujące scenografie zbudowane na planie.

Na fotografiach widzimy między innymi makietę przedstawiającą prawdopodobnie jaskinię Batmana (choć jedynie z zewnątrz) oraz inne fragmenty Gotham City. Poniżej wybrane zdjęcia, a tutaj znajdziecie całą galerię.

Zanim produkcja filmu została wznowiona, reżyser Matt Reeves miał gotowe dopiero 1/4 filmu. Premiera widowiska zapowiedziana jest aktualnie na 4 marca 2022 roku.

Oprócz Pattinsona, Kravitz i Farrella na ekranie zobaczyć mamy w The Batman m.in. Paula DanoJeffreya Wrighta, Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA