search
REKLAMA
News

MARGOT ROBBIE nie wie, kiedy znów zagra HARLEY QUINN. “Potrzebuję przerwy”

Margot Robbie w “The Suicide Squad” po raz trzeci wcieliła się w rolę Harley Quinn.

Łukasz Budnik

21 lipca 2021

REKLAMA

Już wkrótce na ekranach kin pojawi się Legion samobójców: The Suicide Squad Jamesa Gunna, w którym znów zobaczymy Margot Robbie w roli Harley Quinn. Do tej pory aktorka wcieliła się w słynną bohaterkę w Legionie samobójców z 2016 roku oraz w zeszłorocznych Ptakach Nocy, za każdym razem budząc uznanie widzów i krytyków.

Choć Harley pozostaje jedną z najpopularniejszych postaci w dorobku Robbie, nie wiadomo, kiedy znów zobaczymy ją na ekranie. Na ten moment nie zapowiedziano oficjalnie żadnego nowego projektu z udziałem Quinn, a sama Robbie wyznała w wywiadzie z Entertainment Weekly, że ostatnie dwa filmy ją zmęczyły.

“Ptaki Nocy” i “The Suicide Squad” były kręcone jeden po drugim, więc myślałam sobie: “Uf, potrzebuję przerwy od Harley, ona jest wyczerpująca”. Nie wiem, kiedy znów ją zobaczymy. Jestem tym zaciekawiona tak samo jak inni.

W wywiadzie aktorka odniosła się też do Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera (której nie oglądała). W epilogu filmu, w scenie osadzonej w postapokaliptycznej przyszłości, Batman wspomina o śmierci Harley i mówi, jak umierała w jego ramionach. Robbie wyraziła zaskoczenie i stwierdziła, że filmowy świat DC jest jak komiksy i może pokazywać różne wersje historii w zależności od filmu:

Nie wiedziałam o tym, ale to niekoniecznie zmienia to, co inni chcą zrobić z tym uniwersum. Decyzje jednego reżysera nie dyktują tego, co inny twórca może zrobić z tym światem i bohaterami, co jest fajne. To atrakcyjne dla reżyserów ze świata DC, że mogą tworzyć po swojemu, tak jak James zrobił to z “The Suicide Squad”.

Oprócz Robbie, w The Suicide Squad pojawią się takie gwiazdy, jak Idris Elba, John Cena, Viola Davis, Peter Capaldi, Joel Kinnaman oraz Jai Courtney.

Premiera została zaplanowana na 6 sierpnia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA