search
REKLAMA
News

KATE WINSLET opowiada, jak JAMES CAMERON zmienił się od czasu TITANICA

Łukasz Budnik

28 sierpnia 2020

REKLAMA

James Cameron wciąż pracuje nad sequelem Avatara. Jedną z aktorek, które pojawią się na ekranie w kontynuacji, będzie Kate Winslet – to jej pierwsza współpraca z reżyserem od czasu Titanica, za kulisami którego Cameron dawał się we znaki aktorom swoim perfekcjonizmem i surowym nastawieniem. 

Winslet w nowym wywiadzie opowiedziała o tym, jak po latach pracuje jej się z Cameronem i jak reżyser zmienił się od 1997 roku.

Wspaniale było znowu pracować z Jimem. Zmienił się. Kilka razy ponownie został ojcem. Jest spokojniejszą osobą, wyluzowaną. Widać, że tym razem praca sprawia mu więcej radości.

Aktorka wspomniała też, że jej postać będziemy oglądać w środowisku wodnym, a ona sama musiała nauczyć się nurkować i wstrzymywać oddech – jej rekord to ponad 7 minut.

Sam Cameron również przywoływał swoje dzieci w wypowiedziach o Avatarze 2, o którym wiemy, że ma skupić się na rodzinie Jake’a Sully i Neytiri, postaci znanych z pierwszej części. Reżyser wziął pod uwagę, jak zmienia się historia gdy w grę wchodzą podopieczni oraz ich losy.

Po kolejnym przesunięciu premiery, Avatar 2 ma zadebiutować 16 grudnia 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA