search
REKLAMA
News

JAMES GUNN stworzył listę kontynuacji lepszych od oryginału. Wśród nich BLADE RUNNER 2049

Łukasz Budnik

15 kwietnia 2020

REKLAMA

James Gunn, reżyser między innymi Strażników Galaktyki, aktywnie nawiązuje kontakt z fanami za pomocą mediów społecznościowych. Kilka dni temu umieścił na Twitterze listę sequeli, które uważa za lepsze od oryginału, co wzbudziło kolejne dyskusje. Jakie tytuły wymienił reżyser?

Wśród 27 uwzględnionych filmów znalazły się między innymi Blade Runner 2049Mroczny RycerzPowrót Batmana. Gunn dodatkowo wymienił Terminatora 2, zaznaczył jednak, że nie umieści drugiej części Obcego, bo jasne jest, że stoi ona na tym samym poziomie co oryginał. Użytkownicy w komentarzach zauważyli brak drugiej części Powrotu do przyszłości, Gunn stwierdził jednak kategorycznie, że to pierwowzór jest lepszym filmem. Twórca odnotował też, że na liście jest sporo filmów superbohaterskich, ponieważ pierwsze części skupione na genezie postaci są często mało ciekawe.

Reżyser James Gunn

Poniżej lista Gunna:

Zgadzacie się z jego wyborami?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA