search
REKLAMA
News

JAK ZOSTAŁEM GANGSTEREM. HISTORIA PRAWDZIWA. Zwiastun filmu o prawdziwym obliczu polskich mafiosów

Łukasz Budnik

20 listopada 2019

Jak zostalem gangsterem Historia prawdziwa
REKLAMA

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa w reżyserii Macieja Kawulskiego, twórcy UnderdogaMożecie go obejrzeć poniżej:

Opis filmu brzmi:

Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią – czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach.

źródło: FilmPolski

W filmie występują między innymi Marcin Kowalczyk, Natalia Siwiec, Natalia Szroeder, Jan Frycz i Tomasz Włosok. Premiera została zaplanowana na 03.01.2020. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA