search
REKLAMA
News

Ekipa AVATARA 2 wróciła na plan. Nowe zdjęcie zza kulis widowiska science fiction

Łukasz Budnik

17 czerwca 2020

REKLAMA

James Cameron pracuje jednocześnie nad drugą i trzecią częścią Avatara. Pierwszy sequel zadebiutuje 17 grudnia 2021 roku, Avatar 3 – 22 grudnia 2023 roku. Później przyjdzie czas na Avatara 4 – 19 grudnia 2025 roku. Ostatnią zapowiedzianą częścią serii jest Avatar 5, który ma trafić na ekrany  17 grudnia 2027 roku. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, ekipa wróciła już na plan w Nowej Zelandii.

Producent filmu, Jon Landau, zapewnił na Instagramie że twórcy odpowiedzialni podeszli do zasad kwarantanny. Po przylocie do Nowej Zelandii, ekipa musiała odczekać tydzień nim mogła wrócić do pracy. Decyzja rządu, aby otworzyć granice dla filmowców i zrobić wyjątek od reguły wzbudziła krytykę obywateli, jednak realizacja widowiska będzie opłacalna dla Nowej Zelandii – Landau stwierdził, że spędzą na planie jeszcze 5 miesięcy i wydadzą w tym czasie ponad 70 milionów dolarów. Producent udostępnił nową fotkę zza kulis:

https://www.instagram.com/p/CBeaZZ0JDX-/

 

Landau kilka tygodni temu zapowiedział, że w sequelu skupimy się na rodzinie Jake’a i Neytiri i ich podróży przez Pandorę.

To historia rodziny Sullych i tego, co się robi aby utrzymać rodzinę razem. Jake i Neytiri mają w tym filmie rodzinę i są zmuszeni opuścić swój dom oraz eksplorować inne regiony Pandory, włączając w to przebywanie na oraz w wodzie.

James Cameron jest pewny, że twórcy zdążą ukończyć film do czasu zaplanowanej premiery. Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA