search
REKLAMA
News

CHRISTIAN BALE chwali wybór ROBERTA PATTINSONA do roli Batmana i ma dla niego radę

Łukasz Budnik

10 września 2019

REKLAMA

Niedawno pisaliśmy u nas o wywiadzie, w którym Robert Pattinson po raz pierwszy odniósł się do tematu wybrania go na Batmana w nadchodzącym filmie Matta Reevesa. Tym razem o zdanie na ten temat zapytano Christiana Bale’a. Aktor promuje akurat film Ford vs. Ferrari, a o Pattinsonie wypowiedział się w rozmowie z magazynem “Variety”.

Bale ochoczo stwierdził, że to dobry wybór, a sam Pattinson jest interesującym aktorem. Przytaknął mu Matt Damon, który razem z nim występuje w Ford vs. Ferrari. Zapytany o radę, jaką mógłby udzielić Pattinsonowi zanim ten wejdzie na plan jako Człowiek Nietoperz, Bale stwierdził:

Och, to samo radziłem Benowi (Affleckowi – red.). Musisz mieć możliwość samodzielnego sikania. Nie czujesz się jak superbohater, kiedy ktoś musi ci przy tym pomagać.

robert pattinson sceny seksu

Coś w tym musi być – sam Pattinson mówił, że przymiarki kostiumu były dość upokarzające, gdy kilka osób musiało wciskać jego pośladki w spodnie. Aktor jest jednak nastawiony pozytywnie – według niego fani nie przyjęli informacji o angażu tak źle, jak mógłby przypuszczać. Niedawno temat Pattinsona-Batmana podjęła też jego koleżanka z planu Zmierzchu, Kristen Stewart – stwierdziła, że bardzo się cieszy i nie wyobraża sobie nikogo lepszego do tej roli.

Czy wy też jesteście zadowoleni z wyboru?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA