search
REKLAMA
IMAX

Rozkoszne PANDY w IMAX już od 20 kwietnia!

Dawid Myśliwiec

19 kwietnia 2018

pandy
REKLAMA

Nie, żeby pandy potrzebowały jakiegoś specjalnego PR-u, bo wszyscy wiedzą, że to największe słodziaki, ale jeżeli macie jakieś wątpliwości co do wyjątkowości tych stworzeń, Cinema City proponuje Wam podróż do niesamowitego świata tych fascynujących zwierząt!

Już 20 kwietnia 2018 r. do kin trafi zrealizowany kamerami IMAX® 3D dokument o życiu wyjątkowych podopiecznych przedszkola w chińskim miasteczku Chengdu. Dzięki produkcji „Pandy” możecie poczuć się jak jeden z opiekunów tych uroczych zwierząt i towarzyszyć im w powrocie do ich naturalnego środowiska. To nie jest kolejny zwyczajny film przyrodniczy, ale niesamowita przygoda w wymiarze IMAX®! W polskiej wersji dubbingowej  głosu użyczył charyzmatyczny Marcin Dorociński,  współpracujący z WWF Polska i zaangażowany w ochronę zagrożonych gatunków zwierząt.

Premiera już 20 kwietnia w kinach IMAX w Polsce. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie.

Dawid Myśliwiec

Dawid Myśliwiec

Zawsze w trybie "oglądam", "zaraz będę oglądał" lub "właśnie obejrzałem". Gdy już położę córkę spać, zasiadam przed ekranem i znikam - czasem zatracam się w jakimś amerykańskim czarnym kryminale, a czasem po prostu pochłaniam najnowszy film Netfliksa. Od 12 lat z różną intensywnością prowadzę bloga MyśliwiecOgląda.pl.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA