search
REKLAMA
Znalezione w sieci

TOM HOLLAND chciał zagrać Spider-Mana już kilka lat przed występem w MCU. Fragment wywiadu z 2013 roku

Tom Holland gra w MCU od 2016 roku.

Łukasz Budnik

29 czerwca 2021

holland sm
REKLAMA

Tom Holland jest dziś znany głównie jako odtwórca roli Spider-Mana w kinowym uniwersum Marvela, choć oczywiście próbuje swoich sił także w innych produkcjach (Diabeł wcielonyCherryRuchomy chaos, nadchodząca adaptacja Uncharted). Zanim popularny aktor dołączył do MCU, pojawił się m.in. w dramacie Niemożliwe, gdzie partnerowali mu Naomi Watts i Ewan McGregor.

W sieci popularność zyskuje nagranie z 2013 roku, w którym Holland opowiada, jakich ról chciałby się podjąć w przyszłości. Spytany o to, czy rozważyłby zagranie superbohatera, potwierdza i wskazuje jako swój typ właśnie Spider-Man. Holland dodaje, że może wydarzy się to za 10 lat w “reboocie rebootu”. Życzenie aktora spełniło się dużo szybciej – już dwa lata po wywiadzie bracia Russo obsadzili go w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów, który na ekrany trafił w 2016. Rok po premierze widowiska premierę miał solowy film poświęcony Spider-Manowi Hollanda. Wywiad obejrzycie poniżej:

Jeszcze w tym roku premierę ma mieć trzecia część serii o Spider-Manie z MCU, zatytułowana Spider-Man: No Way Home. Fani przypuszczają, że w filmie zobaczymy multiwersum, a co za tym idzie – poprzednie inkarnacje superbohatera, grane przez Tobeya Maguire’a i Andrew Hollanda. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA