search
REKLAMA
News

Thanos mierzy się z Tuco Salamancą z “Breaking Bad” w viralowej parodii sceny z AVENGERS: KOŃCA GRY

Jak skończy się pojedynek Thanos vs. Tuco Salamanca?

Łukasz Budnik

20 czerwca 2022

tuco thanos
REKLAMA

Fani już wielokrotnie udowadniali, że ich wyobraźnia nie zna granic – czy to za pomocą obrazków, czy filmowych przeróbek słynnych produkcji. W sieci niezwykłą popularnością cieszy się aktualnie zmodyfikowana scena z Avengers: Końca gry, w której Thanos mierzy się z… Tuco Salamancą, znanym doskonale widzom seriali Breaking Bad oraz Better Call Saul.

Przerobiony fragment pochodzi ze sceny z filmu Marvela, w którym Thanos próbuje pstryknąć rękawicą z Kamieniami nieskończoności, przekonany, że dzięki temu unicestwi połowę wszechświata. Okazuje się jednak, że kamieni nie ma na rękawicy. W oryginalne na jaw wychodzi, że przejął je Tony Stark, który chwilę później poświęca życie, tymczasem w parodii poniżej zabrał je właśnie Tuco, który… wciąga je nosem. Sprawdźcie, jak kończy się ta krótka historia:

Film został umieszczony na kanale Alternative Cuts i w ciągu 4 dni został obejrzany już ponad 900000 razy; udostępniano też go także w mediach społecznościowych.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA