search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałby CHRIS HEMSWORTH jako Superman? Grafika z gwiazdą AVENGERS w kostiumie Henry’ego Cavilla

Łukasz Budnik

7 grudnia 2020

REKLAMA

Na 11 lutego 2022 roku zaplanowana jest premiera filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej po raz kolejny zobaczymy Chrisa Hemswortha. Niedawno “The Hollywood Reporter” opublikował raport, z którego wynika, że nowy Thor może przywoływać na myśl kolejną część Avenger, zatem z pewnością można liczyć na wielkie widowisko.

Dziś trudno wyobrazić sobie w roli Thora kogoś innego niż Hemsworth, jednak dzięki utalentowanym fanom możemy przekonać się, jak australijski aktor wypadłby w roli innego słynnego superbohatera – Supermana. Na profilu ApexForm znajdziemy ilustrację, której autor “odział” Hemswortha w kostium noszony w filmach przez Henry’ego Cavilla:

Przypomnijmy, że już w przyszłym roku ponownie zobaczymy Cavilla jako Supermana – tym razem w reżyserskiej wersji Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, w której będzie nosić czarny kostium. Niewykluczone, że aktor pojawi się też w kolejnych filmach DC; wielu fanów chciałoby zobaczyć pełnoprawną kontynuację Człowieka ze stali, skupioną wyłącznie na Supermanie.

Lubicie Hemswortha w roli Thora i Cavilla jako Supermana?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA