search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Do sieci trafił archiwalny materiał z KEANU REEVESEM. Aktor robi reportaż o… pluszowych misiach

Łukasz Budnik

14 września 2020

keanu reeves cbs
REKLAMA

Keanu Reeves jest dziś bez wątpienia jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów na świecie, a fani nie ustają w wymienianiu się historiami potwierdzającymi, jak sympatyczna to osoba (po przykłady zapraszamy tutaj). Zanim Reeves na dobre rozpoczął aktorską karierę, był korespondentem stacji CBC w programie Going Great. Przedstawiciele stacji udostępnili nagranie z udziałem aktora.

Pokazany na Twitterze materiał przedstawia Reevesa, który robi reportaż na temat kanadyjskiego konwentu pluszowych misiów – rozmawia na ich temat z właścicielami, a nawet wdaje się w “walkę” z jednym z pluszaków. Nagranie z 1984 roku zobaczycie poniżej:

To właśnie w 1984 roku Reeves zaliczył swój aktorski debiut w serialu Hangin’ In. Rok później zagrał Merkucja w teatralnej wersji Romea i Julii, zaś następnie pojawił się w kilku filmach telewizyjnych. Pierwszą pełnometrażową kinową produkcją z udziałem Reevesa było Youngblood z 1986 roku.

Podzielacie sympatię do Keanu Reevesa?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA