search
REKLAMA
Quiz

QUIZ. Sprawdź, ile wiesz na temat TOMA HANKSA i wygraj jego biografię!

Jan Brzozowski

13 października 2021

REKLAMA

Na rynek, nakładem wydawnictwa Znak Horyzont, trafia właśnie pierwsza biografia Toma Hanksa, zatytułowana Tom Hanks. Enigma. Wraz z wydawnictwem zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy na temat aktora, w którym będziecie mieć szansę wygrać jeden z 10 przygotowanych egzemplarzy książki.

W quizie znajdziecie rozmaite pytania na temat Hanksa. Liczy się szybkość i wiedza – książkę otrzymają ci, którzy w najkrótszym czasie odpowiedzą prawidłowo na najwięcej pytań. Konkurs trwa tydzień.

Janek Brzozowski

Jan Brzozowski

Absolwent poznańskiego filmoznawstwa. Permanentnie niewyspany, bo nocami chłonie na zmianę westerny i kino nowej przygody. Wielki fan umiejętności aktorskich Jamesa Deana i Jimmy'ego Stewarta oraz urody Ryana Goslinga i Elle Fanning. Poza dziesiątą muzą interesuje go również literatura amerykańska (w szczególności proza Huntera S. Thompsona i Philipa Rotha) oraz francuska (zwłaszcza dzieła Marcela Prousta i Alberta Camus), a także piłka nożna (od 2006 roku jest oddanym kibicem FC Barcelony). Ostatnimi czasy odkrywa w sobie ogromne pokłady miłości względem kina dokumentalnego. Żałuje w życiu tylko jednego: że nie jest kimś innym. E-mail kontaktowy: jan.brzozowski@protonmail.com

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA