search
REKLAMA
News

Zwiastun i zdjęcia promocyjne SPUTNIKA, rosyjskiego HORRORU SCIENCE FICTION

Łukasz Budnik

22 lipca 2020

REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun filmu Sputnik, rosyjskiego horroru science fiction w reżyserii debiutującego w pełnym metrażu Egora Abramenko. Produkcja ma trafić do streamingu 12 sierpnia. 

Fabuła filmu opowiada o młodej lekarce zwerbowanej przez wojsko aby zająć się astronautą, który wrócił na Ziemię po przeżyciu wypadku w kosmosie. W mężczyźnie zagnieździło się stworzenie, które budzi się nocą. Wojsko ma wobec niego nikczemne plany. W filmie występują Oksana Akinshina, Pyotr Fyodorov, Fedor Bondarchuk i Anton Vasilev. Abramenko opowiadał o swoim dziele, mówiąc, że film o kosmicznym pasożycie to coś świeżego w kinie rosyjskim, a osadzenie akcji w latach osiemdziesiątych to najlepsze rozwiązanie. Poniżej zobaczycie zwiastun i zdjęcia promocyjne. Tagline filmu brzmi “Jedyny ocalały nie wrócił sam”.

 

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA