search
REKLAMA
News

Zobaczcie fragment GLASS ONION: FILMU Z SERII “NA NOŻE” Riana Johnsona

“Glass Onion” zadebiutuje 23 grudnia.

Łukasz Budnik

25 września 2022

glass onion
REKLAMA

Na noże Riana Johnsona okazało się wielkim sukcesem. Zrealizowany za 40 milionów dolarów obraz zebrał fantastyczne recenzje i zarobił na całym świecie 311 milionów. Już wkrótce zadebiutuje kontynuacja filmu, a do sieci trafił klip z filmu

“Układanka czeka, pomożesz? W drugim filmie z serii zapoczątkowanej przez kryminał „Na noże” Riana Johnsona detektyw Benoit Blanc udaje się do Grecji, aby rozwikłać nową zagadkę i wytypować sprawcę z barwnego grona podejrzanych.”

Główną rolę powtórzy Daniel Craig, a obok niego na ekranie pojawią się m.in. Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson oraz Dave Bautista. Produkcja zadebiutuje na Netfliksie, który zdobył prawa do dwóch kontynuacji, co kosztowało go 469 milionów dolarów.

Kontynuacja ma tytuł Glass Onion: Film z serii „Na noże” i trafi na Netfliksa 23 grudnia.

Przypomnijmy, że w oryginalnym Na noże Blanc prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci seniora rodu, który został znaleziony martwy dzień po swoim urodzinowym przyjęciu. Johnson zebrał znakomitą obsadę – między innymi Dona Johnsona, Jamie Lee Curtis, Christophera Plummera, Toni Collette, Michaela Shannona, Chrisa Evansa i Anę de Armas, która wraz z Craigiem była nominowana do Złotego Globu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA