search
REKLAMA
News

ZACK SNYDER twierdzi, że jego LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI będzie jednak 4-godzinnym filmem

Łukasz Budnik

18 stycznia 2021

REKLAMA

Prawdopodobnie w marcu tego roku zadebiutuje Liga sprawiedliwości Zacka Snydera. Produkcja, która trafi na HBO Max będzie całkowicie różnić się od wersji wyświetlanej w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera, a dokrętkami zajął się inny twórca – Joss Whedon) i większość materiału zostanie pokazana po raz pierwszy.

Do tej pory utrzymywano, że dzieło Snydera zostanie oryginalnie pokazane w formie czterech części, z czego każda będzie trwać godzinę, a po emisji wszystkich odcinków produkcję będzie można obejrzeć jako pojedynczy film. Z nowych informacji przekazanych przez Snydera w serwisie Vero wynika jednak, że pomysł ten porzucono, a Liga Sprawiedliwości od razu zostanie udostępniona na HBO Max jako trwające 4 godziny widowisko.

Według informacji, twórca na dokończenie swojej wizji filmu – w tym nakręcenie dodatkowych scen – otrzymał 70 milionów dolarów. Reżyser i jego ekipa dopracowują jeszcze efekty specjalne oraz pracują nad ostatecznym montażem. Snyder potwierdził, że w jego dziele znajdą się 2,5h niepublikowanego dotąd w żaden sposób materiału (w tym nawet sceny z Jokerem Jareda Leto), a z poprzednich doniesień wynika, że film ma mieć kategorię R.

Czekacie na Ligę sprawiedliwości Snydera?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA