search
REKLAMA
News

YENNEFER na kolejnej fotce promocyjnej z drugiego sezonu WIEDŹMINA

Łukasz Budnik

7 października 2020

REKLAMA

Netflix kontynuuje kampanię promocyjną drugiego sezonu Wiedźmina. Zostały już udostępnione pierwsze zdjęcia Geralta i Ciri, jak również opis fabuły nowych odcinków. Teraz przyszedł czas na kolejną bohaterkę – to Yennefer, w którą wciela się Anya Chalotra. 

Oto dwie nowe fotki promocyjne:

Oficjalny opis fabuły przedstawia się następująco:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

Poza Henrym Cavillem, Freyą Allan i Anyą Chalotrą w drugim sezonie zobaczymy nowych aktorów. Znany z Gry o tron Kristofer Hivju wcieli się w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Mecię Simson jako Francescę, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Czekacie na drugi sezon? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA