Wystartował KATOFLIX – pierwsza platforma VOD oferująca wyłącznie KATOLICKIE produkcje

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

KATOFLIX. Tak nazywa się nowość na rynku VOD, stworzona przez firmę produkcyjną o nazwie Studio Katolik, będącą własnością Zgromadzenia Zakonnego Salwatorianów. W serwisie znajdziemy wyłącznie katolickie produkcje, ma on bowiem pełnić funkcję chrześcijańskiego kina internetowego. 

Twórcy platformy chcą umożliwić widzom dostęp do produkcji niosących wartościowy przekaz i poruszających do myślenia, podejmujących tematy historii życia osób świętych i wiary. Marzeniem pomysłodawców jest, aby dzięki katoflix.pl ludzie odkrywali Boga i inspirowali się do zmian w życiu. W serwisie udostępnione będą produkcje których nie znajdziemy już w kinach lub które w ogóle nie były u nas dystrybuowane. Dostęp do filmów i dokumentów jest płatny, z wyjątkiem kilku materiałów oznaczonych jako darmowe, w tym wywiadów i making ofów. Twórcy chcą też aktywnie wspierać chrześcijańskich twórców filmowych poprzez pomoc w promocji i dystrybucji ich dzieł.

Dostrzegając zainteresowanie filmami, które poruszają tematy wiary, sensu życia, historii życia świętych itp., postanowiliśmy stworzyć platformę umożliwiającą legalny dostęp do tego typu produkcji.

Ze stroną współpracują na tę chwilę między innymi Rafael Film, Kino Świat i Mayfly. Twórcy serwisu planują co tydzień dodawać pięć nowych produkcji. Tutaj możecie przejść na stronę i przejrzeć jej zawartość. 

Ostatnio dodane