search
REKLAMA
News

Wiadomo, kto zaśpiewa piosenkę do NIE CZAS UMIERAĆ

Łukasz Budnik

14 stycznia 2020

REKLAMA

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że muzykę do kolejnego filmu o Bondzie, Nie czas umierać, skomponuje Hans Zimmer. Dziś oficjalnie potwierdzono, kto zaśpiewa piosenkę w czołówce filmu. Sprawdziły się plotki z ostatnich dni – będzie to Billie Eilish, amerykańska wokalistka, która popularność zdobyła w 2016 roku.

O tym, że to właśnie Eilish może zaśpiewać utwór do Nie czas umierać, mówiło się od czasu, gdy taka informacja pojawiła się na fanowskiej stronie poświęconej Bondowi. Fani zauważyli ponadto, że piosenkarkę obserwuje na Instagramie reżyser filmu, zaś ona sama w swojej relacji umieściła fotografie aktorek, które występowały w poprzednich odsłonach serii. Niedawno w sieci pojawiło się ostateczne potwierdzenie, że to właśnie Eilish będzie odpowiedzialna za nowy utwór.

Choć Eilish zasłynęła w 2016 roku, pierwszy album wydała dopiero w 2019. Do tej pory osiem jej singli pokryło się złotem, a cztery platyną. Artystka została nominowana do sześciu nagród Grammy i jest najmłodszą osobą, która ma szansę na zdobycie statuetki w czterech głównych kategoriach.

Poprzednią piosenkę w serii – “Writing’s on the Wall” – zaśpiewał Sam Smith. Co sądzicie o wyborze Eilish? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA