search
REKLAMA
News

Warner Bros. przesuwa premiery swoich filmów. FLASH i AQUAMAN dopiero w 2023 roku

Warner Bros. zdecydowało się na roszady w kalendarzu.

Łukasz Budnik

10 marca 2022

felieton 1
REKLAMA

Do sieci trafiły informacje o przesunięciu premier kilku filmów DC, które pierwotnie były planowane na ten rok. Co zobaczymy z opóźnieniem?

Pierwszą przesuniętą premierą będzie animacja DC’s League of Super-Pets – zadebiutuje 29 lipca, przejmując datę zarezerwowaną wcześniej przez widowisko Black Adam, gdzie tytułową rolę gra Dwayne Johnson. Produkcja z popularnym aktorem trafi na ekrany 21 października. W 2022 roku zabraknie miejsca dla Flasha i kontynuacji Aquamana, które zobaczymy kolejno dopiero 23 czerwca 2023 roku oraz 17 marca 2023 roku. Przyspieszono z kolei premierę Shazam: Fury of the Gods; widowisko zobaczymy 16 grudnia tego roku.

black adam

Przypomnijmy, że w reżyserowanym przez Jamue Collet-Serrę Black Adamie zobaczymy grupę znaną jako Justice Society of America, w której jest między innymi Doctor Fate grany przez Pierce’a Brosnana. W The Flash z Ezrą Millerem i w reżyserii Andy’ego Muschiettiego, bohater będzie przemierzać alternatywne rzeczywistości i spotka na swojej drodze Batmana granego przez Michaela Keatona. W Aquaman and the Lost Kingdom tytułową rolę powtórzy oczywiście Jason Momoa, a u jego boku ponownie zobaczymy m.in. Amber Hea.rd oraz Patricka Wilsona. Jako reżyser powraca James Wan.

Przesunięciu uległy także premiery filmów Meg 2 oraz Wonka – trafią na ekrany kolejno 4 sierpnia i 15 grudnia 2023 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA